My life

18.4.2012

19. dubna 2012 v 14:49 | Ve-Ry

Někdo zemře, ale někdo nový se zase narodí

Ahooj! Jak jste si asi mohly všimnou z předchozího článku, tak jsem nemocná. Já na ty nemoce hrozně trpím. V prvním pololetí jsem měla přesně 100 oml. hodin. V druhým mám teda zatím 38, ale já jsem tu stovku znova dát.
Včera ráno jsem si začala hledat podlady na referát na přírodku. Když jsem zapla ntb, tak mi hned psala nejlepší kámoška na skype, že se ji stalo něco s morčatama a že jedné (Endží) se stalo něco z nožičkama a nemůže chodit. Já jsem hned volala tetě, co bydlí kousek od nás a je veterinářka ať se Elišce jede na ty morčátka kouknout. Když byla u nich, tak jim píchla něco na střeva, protože nejedly ani nepily. To bylo dopoledne okolo 11:30. Eliška (ta kámoška) se na ně musela pořád dívat a koukat jestly se nenapijí. Daizy se napila, ale Endží ne, jelikož se nemohla hejbat, nakoned ji Elis dala napít. Ve 13:52 mi napsala, že ji obě Daizy i Endží 13:50 umřely. A víte na co? Na alergii na injekci. Až do večera to Eliška oplakala, potom jsme jim šli vykopat hrobečke. Šla jsem i já, přes nemoc. A asi velkou náhodou se mi včera narodila sestřenka, o půl třetí odpoledne. docela náhoda nemyslíte?
Endží a Daizy. Ještě když žily. No nejsou sladké ?

Jinak jsem přes den dělala ten referát na přírodku a ještě čtenářský deník, ten jsem tda nedodělala. Samozdřejmě jsem pracovala na blogu. Začala jsem dělat takový výrobek, zatím se mi to daří, tak vám asi udělám DIY.
Tak to vše za včerejší deníček. Dnes se asi už neozvu, nevím, podle nálady.
Zatím PA

Ve-Ry

 
 

Reklama